Brak Zaplanowanych Spotkań

Start Mirocin

najlepsi strzelcy

Treningi we Wtorek i Czwartek o 17:30

A miało być tak pięknie...

Po świetnym występie w poprzedniej kolejce takiego obrotu sprawy na zakończenie rundy jesienne chyba mało kto się spodziewał z kibiców Wisłoka. W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze Biało - Czarnych musieli przełknąć gorzką pigułkę, po fatalnym występie przeciwko drużynie Start Mirocin.  Nasz zespół grał bez pomysłu ( wiele niecelnych podań, oraz wdawanie się w niepotrzebne kiwki kiedy właśnie wypadało podać)  - zupełnie odwrotnie, niż zakładano przed meczem. Z każdej porażki należy wyciągnąć wnioski, a taki kolejny zimny prysznic na zakończenie rundy może być pozytywnym bodźcem w przerwie między rozgrywkami, że najwyższy czas zrobić remanent i porządek w klubie.

Dlaczego tak to wyglądało? Trudno ocenić, jednak jak na mecz za sześć punktów, i ambicje do pozostanie w klasie A wymagania są większe. Być może nawaliła głowa, nieodpowiednie podejście do meczu i myśli, że mecz sam się wygra kiedy w poprzednim spotkaniu wygrało się z wyżej notowanym rywalem.

Teraz czas na wnioski, podsumowanie rundy i plany co dalej. Okres zimowy się zbliża i nie możemy go przestać jak w tym spotkaniu, takich wpadek już było wiele podczas tej rundy i może jeszcze być więcej podczas drugiej rundy rewanżowej.

Mistrzowie grają dotąd, aż grają dobrze.

[Billie Jean King]

Czas Rodzaj Ikona Drużyna Piłkarz Zdjęcie Wchodzący