menu

 

następny mecz

San Gorzyce
LKS Wisłok
San Gorzyce
LKS Wisłok
 
30/03/2019, 15:00

ostatni mecz

LKS Wisłok
Gorliczanka Gorliczyna
 

najlepsi strzelcy

informacja


TRENINGI i SPARINGI ODWOŁANE

Aktualności

!! OFICJALNE OSWIADCZENIE !!featured image

W dniu dzisiejszym tj. 22.02.2019 roku, ze sportowej mapy znika Ludowy Klub Sportowy " WISŁOK " Świętoniowa!  Klub istniał 71 lat, lecz ostatnie sezony były jego powolną agonią.  Sytuacja Wisłoka była ostatnio fatalna; mimo podejmowanych prób ratunkowych ciagle piaskiem w oczy bez pozytywnych rezultatów.

Powodów do takiej właśnie decyzji jest sporo, ale szczegółów nie będziemy podawać, ludzie związani z klubem są świadomi dlaczego tak się stało.

LKS WISŁOK ŚWIĘTONIOWA NIE WYSTARTUJE NA WIOSNĘ, KLUB ZOSTAJE ROZWIĄZANY

 

 
 


PROMYK Urzejowice v LKS WISŁOK - 6:1featured image

W swoim pierwszym sparingu podczas przygotowań w przerwie zimowej Biało - Czarni przegrali 6:1 (2:0) z Promykiem Urzejowice.

W tym dniu kilku z naszych młodych zawodników w mogło to spotkanie zaliczyć jako debiut gdyż pojawiło się pare nowych twarzy. Mimo że podopieczni Zbigniewa byli przez wiekszość spotkania naciskani przez rywala a sam trener nie miał wielkiego manewru składem, to wynik nie wygląda jeszcze tak tragicznie ;-)

BRAMKI:  Promyk Urzejowice - LKS Wisłok

Sylwester Wota, Albert Kondracki, Daniel Dziedzic, Maciej Hanus, Jakub Wąsacz, Sebastaian Mikuła - Hubert Lasek.

LKS WISŁOK:   Skład

Paweł Tytuła - Michał Mroszczyk, Dawid Krupa, Marcin Sanduła, Adrian Jagieła, Damian Niżnik, Piotr Niżnik, Radosław Hołub, Bartłomiej Rupar, Piotr Kowal, Hubert Lasek, Jakub Mirek, Przemysław Piątek.

 

W rozwinieciu newsa sparingi ligowych rywali...

 

 
 


Sparing Nr. Ifeatured image

Jutro w sobotę (09.02.19r.),o godzinie 14:00 Wisłok rozegra swój pierwszy mecz kontrolny a rywalem będzie ligowy rywal Promyk Urzejowice. 

Dla naszego rywala będzie to drugie spotkanie towarzyskie i drugie na własnym terenie gdyż w ubiegłą sobotę rozegrali mecz z Santosem Piwoda przegrywając 2:9; Podopieczni Zbigniewa natomiast są zaledwie po kilku treningach i pierwsze wnioski i oceny będziemy mogli wyciągać po tym spotkaniu.

 
 


Zimowy plan przygotowańfeatured image

Wisłok na pierwsze zajęcia wybiegnie 22 stycznia. Zajęcia będą obbywać się trzy razy w tygodniu i będą to głównie zajęcia w terenie.

Zarząd klubu ma zaplanowane również 4/5 meczy kontrolnych, które przedstawiamy w rozwinieciu neewsa - co do dokładnych dat, godzin oraz miejsc rozgrywanych bedziemy informować w zapowiedziach bliżej ów spotkań.

Jeśli chodzi o jakies wzmocnienia, to równiez będziemy pisać ale dopiero wtedy kiedy transfer zostanie sfinalizowany do końca.  

 
 


A miało być tak pięknie...featured image

Po świetnym występie w poprzedniej kolejce takiego obrotu sprawy na zakończenie rundy jesienne chyba mało kto się spodziewał z kibiców Wisłoka. W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze Biało - Czarnych musieli przełknąć gorzką pigułkę, po fatalnym występie przeciwko drużynie Start Mirocin.  Nasz zespół grał bez pomysłu ( wiele niecelnych podań, oraz wdawanie się w niepotrzebne kiwki kiedy właśnie wypadało podać)  - zupełnie odwrotnie, niż zakładano przed meczem. Z każdej porażki należy wyciągnąć wnioski, a taki kolejny zimny prysznic na zakończenie rundy może być pozytywnym bodźcem w przerwie między rozgrywkami, że najwyższy czas zrobić remanent i porządek w klubie.

Dlaczego tak to wyglądało? Trudno ocenić, jednak jak na mecz za sześć punktów, i ambicje do pozostanie w klasie A wymagania są większe. Być może nawaliła głowa, nieodpowiednie podejście do meczu i myśli, że mecz sam się wygra kiedy w poprzednim spotkaniu wygrało się z wyżej notowanym rywalem.

Teraz czas na wnioski, podsumowanie rundy i plany co dalej. Okres zimowy się zbliża i nie możemy go przestać jak w tym spotkaniu, takich wpadek już było wiele podczas tej rundy i może jeszcze być więcej podczas drugiej rundy rewanżowej. 

Mistrzowie grają dotąd, aż grają dobrze.
[Billie Jean King]

 

Szczegóły spotkania w rozwinięciu newsa...