Brak Zaplanowanych Spotkań

najlepsi strzelcy

Treningi we Wtorek i Czwartek o 17:30

Ostatni wyjazd przed zimą

No cóż, chcąc czy też nie, zbliżamy się ku końcowi. Przed nami w najbliższą niedzielę przedostatnie spotkanie w walce o te „punkty”, będzie to kolejne spotkanie wyjazdowe piłkarzy  Wisłoka i oby nie aż tak bolesne i kompromitujące jak z ubiegłej soboty.

Rywalowi któremu tym razem przyjdzie stawić czoła będzie tegoroczny beniaminek – Gacovia Gać. Po dwuletniej tułaczce po Klasie B, powrót drużyna z Gaci może uznać za jak najbardziej udany. Gacovia jest to drużyna która zawsze znajdywała sposób na Wisłok nawet wtedy kiedy to drużyna z Świętoniowej była na fali to i tak właśnie z Gacovią gubiła punkty.

Sytuacja ligowa Gacovia Gać

Kibice z Gaci nie mogą narzekać na swoją drużynę, jako beniaminek można by powiedzieć że radzą sobie bardzo dobrze i z 16 zapisanymi punktami po jedenastu rozegranych kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli. Gacovia na swoim koncie ma 5 zwycięstw, 1 mecz zremisowany, oraz 5 spotkań przegranych. We wszystkich ów meczach strzelili 20 bramek tracąc przy tym 21 – ale ze względu, że ten mecz rozegra Gać u siebie to skupimy się na tym: Gacovia na własnym stadionie rozegranych ma 5 potyczek; trzy z nich zakończyły się zwycięstwem a dwukrotnie przed własna publicznością schodzili pokonani. Na własnym terenie ze wszystkich 20 bramek Gać strzeliła ich 11 strzelając średnio 2.2 bramki na mecz; jeśli chodzi o stracone bramki to tracą je średnio 1.5 bramki w domowym spotkaniu i uzbierało się ich 9.

Sytuacja ligowa LKS Wisłok

Sezon się kończy a drużyna Wisłoka jak była na dnie tak dalej jest. W ostatnim meczu niewiele brakło a drużyna osiągnęła by szczyt wszystkiego i dostała by dwucyfrowy wynik tyle ze w plecy. Wisłok jak wiadomo zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie czterema punktami. Jest to drużyna która najwiecej traci bramek we wszystkich spotkaniach bez względu u siebie czy na wyjeździe –wszystkich straconych bramek skumulowało się już 50 z czego 30 na własnym boisku oraz 25 na terenie rywali, średnio tracąc 5 bramek na mecz. Tak koszmarnego  sezonu Wisłok jeszcze w swojej karierze nie miał, jedną nogą już jest ligę niżej i musi znaleść jak najszybciej lekarstwo na ta dolegliwość która sam sobie zgotował.

Historia spotkań: Gacovia Gać - Wisłok

1.        Sezon  2016/17 Kl. B

·          Gacovia 3:4 Wisłok

·          Wisłok 3:0 Gacovia