informacja

Treningi we Wtorek i Czwartek o 17:30

Wisłok zmasakrowany w Zarzeczu

C

W tej kolejce napewno nikt sie nie spodziewał wygranej ze strony Wisłoka, coż wynik mogł by być nieco lepszy ale i do takich wyników piłkarze Wisłoka już przyzwyczaili wszystkich - kiedy to juz jest szósty mecz z tak dużą ilością straconych bramek.

„Zostaliśmy pobici przez rywali”, tak tylko można opisać to co się działo tego dnia. Cały mecz głównie z naszej strony skupiał się na obronie, rywal atakował raz za razem a nas było stać zaledwie na dwie stuprocentowe sytuacje które tradycyjnie zakończyły się fiaskiem. Zorza widząc niemoc piłkarzy Wisłoka bezlitośnie wykorzystała nasze błędy które mnożyły się raz za razem czego efektem wynik mamy takie a nie inny.

Mnie ma sensu oceniać każdej formacji osobno, bądź osoby każdej indywidualnie - jest to dziewiąty mecz bez punktów a jako drużyna brak jakichkolwiek wyciąganych z nich wniosków.

SKŁAD ZORZA:

Dariusz Rząsa, Kamil Kudła, Radosław Rząsa, Damian Nowosiad,  Łukasz Laska, Adrian Stępień, Kacper Krzanowski, Adam Chliszcz, Bogusław Sierżęga, Kamil Padiasek, Maciej Mikołajek, Paweł Gurak, Maciej Pajda, Radosław Stecko, Wojciech Majkutowski.

Czas Rodzaj Ikona Drużyna Piłkarz Zdjęcie Wchodzący
11' gol Zorza Zarzecze Bogusław Sierżęga
22' gol Zorza Zarzecze Wojciech Majkutowski
24' gol Zorza Zarzecze Wojciech Majkutowski
26' zmiana Zorza Zarzecze Kamil Padiasek Maciej Mikołajek
27' zmiana LKS Wisłok Seweryn Sacała Dawid Czernik
43' zmiana Zorza Zarzecze Adian Stępień Kacper Krzanowski
44' gol Zorza Zarzecze Wojciech Majkutowski
46' zmiana Zorza Zarzecze Damian Nowosiad Łukasz Laska
50' zmiana LKS Wisłok Marcin Sanduła Dawid Krupa
58' zmiana LKS Wisłok Bartłomiej Piątek Radosław Hołub
63' zmiana Zorza Zarzecze Paweł Gurak Maciej Pajda
64' gol Zorza Zarzecze Maciej Mikołajek
65' gol Zorza Zarzecze Kamil Kudła
70' gol Zorza Zarzecze Maciej Mikołajek
70' zmiana LKS Wisłok Łukasz Kulpa Kacper Dzierga
82' gol Zorza Zarzecze Maciej Mikołajek
83' zmiana LKS Wisłok Piotr Niżnik Oskar Kojder
88' gol Zorza Zarzecze Wojciech Majkutowski